• info@kadsa.ir
  • 09981680500

این وبسایت به عنوان رسانه اصلی اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای مرتبط با صنعت مسکن و ساختمان و معرفی توانمندی ها و دستاورد های جامعه ی بزرگ انبوه سازان، تامین کنندگان، تولید کنندگان و صاحبان صنایع و سرمایه تحت مدیریت مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات کانون سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران فعالیت می نماید.

شما میتوانید از طریق شماره های تماس، ایمیل، فرم ارتباط وآدرس شبکه های اجتماعی مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات کانون سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران که در صفحه ی ارتباط با ما نیز موجود میباشد، با ما در ارتباط بوده و توانمدیها، تولیدات، دستاوردها، پروژه ها و... خود را در بزرگترین رسانه ارتباطی صنعت مسکن و ساختمان کشور با جامعه ی آماری بینظیر در معرض دید عموم و مخاطبان خاص این صنعت قرار دهید

برای آگاهی از تعرفه ها و شرایط و ضوابط تبلیغات شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی مرکز مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات کانون سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران با در تماس باشید. 

لازم به ذکر است که به زودی جدول و لیست تعرفه ها نیز در وبسایت بروزرسانی شده و در معرض دید متقاضیان عزیز قرار خواهد گرفت.

به علت جامعه ی آماری بسیار بالای مخاطبان خاص و عمومی این وبسایت و همچنین ازدیاد تقاضا از سوی انبوه سازان، تامین کنندگان، تولید کنندگان، صاحبان صنایع و سرمایه میزان دریافت درخواست ها پرشمار میباشد و مرکز مدیریت فاوا تمام تلاش خود را در جهت تسریع امور بکار گرفته است.

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری پیرامون ما دریافت کنید؟