• info@kadsa.ir
  • 09981680500
News Photo

اجرای به موقع طرح نهضت ملی مسکن در سیستان و بلوچستان، اولویت مهم دولت

عطاء اله اکبری امروز پنجشنبه ۱۲ بهمن در جلسه بررسی عملکرد اجرایی تعاونی های مسکن در راستای طرح نهضت ملی مسکن استان سیستان و بلوچستان افزود: سرعت در روند کار و کیفی‌سازی پروژه‌های نهضت ملی مسکن دو مولفه بسیار مهم بوده که این موضوع در استان به خوبی در حال انجام است.

وی از ساخت بیش از ۴۳ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در کل سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: قطعا همه تلاش مجموعه راهبرد طرح نهضت ملی مسکن با توجه به آورده متقاضیان استان این است که واحدهای ساخته شده با قیمت مناسب و زمان تعیین شده تحویل شهروندان گرامی شود که سازمان نظام مهندسی در این خصوص اهتمام ویژه دارد.

دبیر شورای مسکن استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تاخیر در اجرای این طرح مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد خواهد کرد، از دستگاه‌های خدمات رسان و تعاونی های مسکن خواست تا با ارائه گزارش‌های منظم از روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن به کارگروه مسکن این استان کمک کنند.

اکبری با بیان اینکه امروز تلاش در جهت ساخت مسکن برای مردمی که نیازمند سرپناه هستند، یک کار جهادی است، اظهار کرد: خوشبختانه اقدامات و پیشرفت کار پروژه های نهضت ملی مسکن در این استان مطلوب ارزیابی می شود و امیدواریم که با تشکیل جلسات هفتگی، انسجام و وحدت رویه همه متولیان بتوانیم نتایج خوبی برای مردم استان داشته باشیم.

وی ادامه داد: همچنین در مجموع با توجه به اینکه تکمیل و بهره‌برداری از واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در امیدآفرینی بین مردم و تحقق اهداف دولت نقش مستقیم ایفا می‌کند در این استان تلاش شده است با استفاده از توان نیروهای بومی و مصالح ساختمانی تولیدی با کیفیت گام های موثری در این زمینه برداشته شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هیچ دستگاهی نباید برای جهادی که در توسعه ساخت مسکن شروع شده، کوتاهی کند، همه دستگاه‌ها اعم از بانک‌ها و سازمان‌های مرتبط با زیرساخت‌های مسکن در استان و همچنین تعاونی های مسکن باید کمک کنند و پای کار باشند که لحظه‌ای درنگ نشود.

اشتراک گذاری خبر

نظر

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری پیرامون ما دریافت کنید؟