• info@kadsa.ir
  • 09981680500
News Photo

مدیرکل راه و شهرسازی کرمانشاه خبر داد؛ پیشرفت ۲۵ درصدی پروژه اربابی نهضت ملی مسکن در کرمانشاه

به گزارش خبرنگار مهر، رامین الماسی بعد از ظهر پنجشنبه طی بازدید از پروژه مشترک انجمن ساختمان و انبوه‌سازان استان کرمانشاه که پس از گذشت حدود ۴ ماه از تحویل زمین، حدود ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی (تا پایان سفت کاری و نما) دارد، اظهار کرد: پروژه ۶۸۰ واحدی اراضی ۱۷ هکتاری اربابی به‌صورت سه‌طبقه حیاط‌دار در راستای طرح نهضت ملی مسکن کرمانشاه اجرا می‌شود.

وی با اشاره به‌اینکه ۹۰ درصد اسکلت فلزی این طرح به صورت پیچ و مهره با سقف‌های TT در حال اجرا است، تصریح کرد: برای هم‌پوشانی فعالیت‌ها، تسریع در زمان پروژه و امکان فعالیت عمرانی در فصل زمستان، پروژه در سه کارخانهَ تولید اسکلت فلزی در حال فعالیت است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: در پروژه اربابی طبق مصوب شورای مسکن، از کارخانجات تولید مصالح ساختمانی بومی استان استفاده می‌شود و تمامی پرسنل فنی و مهندسی نیز بومی استان هستند.

الماسی با اعلام اینکه کارخانجات تولید اسکلت فلزی قالب و بتن آماده همگی عضو انجمن صنعت ساختمان استان هستند، افزود: ارتباط صنعت با دانشگاه با برگزاری دوره‌های آموزشی در این پروژه با هدف بکارگیری فارغ التحصیلان مستعد رشته‌های مهندسی و کارآموزی برای ایجاد زمینه برای ورود آنان به بازار کار فراهم شده است.

اشتراک گذاری خبر

نظر

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری پیرامون ما دریافت کنید؟